- UniMachines
- ›
- Plazmové a autogenní rezačky
- ›
- Autogenní řezačka
- ›
- Autogenní řezačka TOOLMET
- ›
- Autogenní řezačka TOOLMET GATO GC-G-M-2040
Autogenní řezačký TOOLMET GATO GC-G-M-2040
| Čistá cena | 263591 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Město | Jelenia Góra |
| Směrovací číslo | 58-560 |
| kraj | Dolnośląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategorie | Plazmové a autogenní rezačky TOOLMET › |
| Výrobce | TOOLMET › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2020 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 4000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2000 mm |
| Počet hlav s plynovými hořáky | 1 ks |
| Maximální tloušťka řezu plechu (Normální ocel) | 64 mm |
| Délka pojezdu osy X | 150 mm |
| Přesnost polohování | 0.15 mm |
| Hmotnost stroje | 3.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |
| Servo pohon na ose x | |
| Servo pohon na ose y | |
| Servo pohon pro osu Z | |
| Odsávací | |













































