- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky Jeřábek
- ›
- CNC frézky Jeřábek Jeřábek
CNC frézka Jeřábek Jeřábek
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adresa | info@amaron-trading.com |
| Město | Brno |
| Směrovací číslo | 602 00 |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Země | Česká Republika |
| Telefon |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra Jeřábek › |
| Výrobce | Jeřábek › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2012 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající zajišťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 7651 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 3000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 20000 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 9 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |


















































