- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy FINE AL TECH
- ›
- H rám hydraulické lisy FINE AL TECH DHAC6-2BH
H rám hydraulický lis FINE AL TECH DHAC6-2BH
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 250 t |
| Délka pracovního stolu | 1815 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1050 mm |
| Minimální vzdálenost mezi stoly | 175 mm |
| Maximální vzdálenost mezi stoly | 580 mm |
| Maximální zdvih pístnice | 405 mm |
| Příkon | 22 kW |
| Výška stroje | 3450 mm |
| Délka stroje | 2250 mm |
| Šířka stroje | 1450 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































