- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky DURMARK
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky DURMARK QC11K-25*2500
Hydraulické tabulové nůžky DURMARK QC11K-25*2500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Čína |
| kraj | 江苏 |
| Rok výroby | 2016 |
| Záruka | Záruka 12 měsíců |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 2500 mm |
| Minimální tloušťka řezání plechu | 25 mm |
| Maximální úhel řezu | 3 st |
| Výška pracovního stolu | 900 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 5 1/min |
| Vzdálenost mezi rámy | 2720 mm |
| Celkový příkon | 37 kW |
| Pracovní tlak | 20 MPa |
| Výška stroje | 2355 mm |
| Délka stroje | 3100 mm |
| Šířka stroje | 2150 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| ESTUN E21S | |
| Nožní ovládání | |
| Hydraulické svěrky na plech | |
| Horní čepel pohybuje podél poloměru | |
| Centrální mazání | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |










































