Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální teplota | 900 C |
| Výška komory | 200 mm |
| Šířka komory | 900 mm |
| Hloubka komory | 14500 mm |
| Maximální hmotnost náplně | 120 kg |
| Celkový příkon | 38 kW |
| Výška pece | 1400 mm |
| Šířka pece | 750 mm |
| Délka pec | 19000 mm |
| Pec hmotnost | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Stavba pece: tunelové pece | |
| Způsob vytápění: elektrické - ohřívač odpor | |
| Odsávací | |















































