- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Lícní soustruh
- ›
- Lícní soustruh Škoda Plzeň
- ›
- Lícní soustruh Škoda Plzeň SUA 125 Precis/7000
Lícní soustruh Škoda Plzeň SUA 125 Precis/7000
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Pavel Boukal
Pavel Boukal |
| Adresa | Holešická 248 |
| Město | Litvínov 8 |
| Směrovací číslo | 43542 |
| Země | Česká Republika |
| Telefon | +420 605506591 |
| Kategorie | Soustruhy Škoda Plzeň › |
| Výrobce | Škoda Plzeň › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 7000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 1320 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 950 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































