- UniMachines
- ›
- Vysokozdvižné vozíky
- ›
- Čelní vysokozdvižné vozíky
- ›
- Čelní vysokozdvižné vozíky CLARK
- ›
- Čelní vysokozdvižné vozíky CLARK C80D
Čelní vysokozdvižný vozík CLARK C80D
| Čistá cena | 859537 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Město | Jelenia Góra |
| Směrovací číslo | 58-560 |
| kraj | Dolnośląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategorie | Vysokozdvižné vozíky CLARK › |
| Výrobce | CLARK › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2018 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální nosnost | 8 t |
| Maximální výška zdvihu | 3300 mm |
| Vidlice délka | 1200 |
| Těžiště nákladu | 600 mm |
| Výkon motoru | 55.4 kW |
| Hmotnost vozíku | 18.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Typ napájení: diesel | |














































