- UniMachines
- ›
- Vysokozdvižné vozíky
- ›
- Čelní vysokozdvižné vozíky
- ›
- Čelní vysokozdvižné vozíky MAXIMAL
- ›
- Čelní vysokozdvižné vozíky MAXIMAL FORKLIFT FD 35T
Čelní vysokozdvižný vozík MAXIMAL FORKLIFT FD 35T
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Kujawsko-Pomorskie |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dostatečný |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální nosnost | 3.5 t |
| Maximální výška zdvihu | 3300 mm |
| Vidlice délka | 1070 |
| Výkon motoru | 43 kW |
| Výška vozíku | 2090 mm |
| Délka vozíku | 2725 mm |
| Šířka vozíku | 1225 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Typ napájení: diesel | |
| Pneumatiky | |
| Duplex stožár | |
| Boční posunovač | |








































