- UniMachines
- ›
- Zakružovačky
- ›
- Čtyřválcové zakružovačky
- ›
- Čtyřválcové zakružovačky AKYAPAK
- ›
- Čtyřválcové zakružovačky AKYAPAK AHS-16/20x2650
Čtyřválcová zakružovačka AKYAPAK AHS-16/20x2650
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální tloušťka válcovaného plechu | 15.9 mm |
| Pracovní délka válců | 2641.6 mm |
| Maximální tloušťka ohýbaného plechu | 19.1 mm |
| Průměr válečku č. 1 | 330.2 mm |
| Průměr válečku č. 2 | 299.7 mm |
| Průměr válečku č. 3 | 299.7 mm |
| Průměr válečku č. 4 | 9.44 |
| Výška stroje | 1600.2 mm |
| Délka stroje | 5003.8 mm |
| Šířka stroje | 1828.8 mm |
| Hmotnost stroje | 10.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |












































