- UniMachines
- ›
- Kompresory
- ›
- Šroubové kompresory
- ›
- Šroubové kompresory INGERSOLL RAND
- ›
- Šroubové kompresory INGERSOLL RAND SSRXFE 50
šroubový kompresor INGERSOLL RAND SSRXFE 50
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Pennsylvania |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Účinnost | 6.1 m3/min |
| Pracovní tlak | 0.689476 MPa |
| Celkový příkon | 44.8 kW |
| Výška stroje | 1066.8 mm |
| Šířka stroje | 1092.2 mm |
| Délka stroje | 2108.2 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































