Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Skladové číslo | A 3341 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon laseru | 4 kW |
| Maximální tloušťka řezu plechu (Normální ocel) | 20 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (nerez ocel) | 15 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (hliník) | 12 mm |
| Výška stroje | 2100 mm |
| Délka stroje | 6670 mm |
| Šířka stroje | 2360 mm |
| Hmotnost stroje | 11.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |
















































