Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon laseru | 4.4 kW |
| Délka pracovního stolu | 3000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1500 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 890 kg |
| Délka pojezdu osy X | 170 mm |
| Maximální posuv při současném provozu osy pohonů X a Y | 113 m/min |
| Přesnost polohování | 0.1 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |


































































