Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 7034 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon laseru | 4 kW |
| Délka pracovního stolu | 3000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1500 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 900 kg |
| Maximální tloušťka řezu plechu (Normální ocel) | 20 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (hliník) | 10 mm |
| Výška stroje | 2200 mm |
| Délka stroje | 9300 mm |
| Šířka stroje | 4700 mm |
| Hmotnost stroje | 10.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































