Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| kraj | Київська область |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon laseru | 2 kW |
| Délka pracovního stolu | 4000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2000 mm |
| Výška stroje | 2600 mm |
| Délka stroje | 14000 mm |
| Šířka stroje | 6200 mm |
| Hmotnost stroje | 12 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































