Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 3000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1500 mm |
| Celkový příkon | 3.2 kW |
| Délka stroje | 5800 mm |
| Hmotnost stroje | 12.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































