Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon laseru | 3200 kW |
| Délka pracovního stolu | 3000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1500 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































