- UniMachines
- ›
- Plazmové a autogenní rezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky CORMAK
- ›
- 2D plazmové řezačky CORMAK VOLCUT 4000x2000
2D Plazmová řezačka CORMAK VOLCUT 4000x2000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2019 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 4000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2000 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 10000 kg |
| Délka pojezdu osy X | 200 mm |
| Výška stroje | 1450 mm |
| Délka stroje | 4880 mm |
| Šířka stroje | 2490 mm |
| Hmotnost stroje | 1.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |
| Portál s duálním systémem pohonu | |
| Centrální mazání | |

















































