- UniMachines
- ›
- Plazmové a autogenní rezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky KJELLBERG
- ›
- 2D plazmové řezačky KJELLBERG FINEFOCUS 800 PLUS
2D Plazmová řezačka KJELLBERG FINEFOCUS 800 PLUS
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální výstupní proud | 300 A |
| Maximální tloušťka řezu plechu (Normální ocel) | 80 mm |
| Celkový příkon | 83 kW |
| Výška stroje | 1505 mm |
| Délka stroje | 1375 mm |
| Šířka stroje | 870 mm |
| Hmotnost stroje | 0.556 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































