- UniMachines
- ›
- Plazmové a autogenní rezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky KT7 CNC
- ›
- 2D plazmové řezačky KT7 CNC KRP 150 X 300 SILVER
2D Plazmová řezačka KT7 CNC KRP 150 X 300 SILVER
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2019 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 3000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1500 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 4000 kg |
| Počet hlav s plazmovými hořáky | 1 ks |
| Délka pojezdu osy X | 270 mm |
| Výška stroje | 1280 mm |
| Délka stroje | 3700 mm |
| Šířka stroje | 2040 mm |
| Hmotnost stroje | 1.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |















































