- UniMachines
- ›
- Plazmové a autogenní rezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky MICROSTEP
- ›
- 2D plazmové řezačky MICROSTEP MG-PA 12001.25 S 500
2D Plazmová řezačka MICROSTEP MG-PA 12001.25 S 500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 12000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2500 mm |
| Počet hlav s plynovými hořáky | 1 ks |
| Délka pojezdu osy X | 500 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| MICROSTEP MSNC 500 | |
| CNC řízení | |













































