- UniMachines
- ›
- Plazmové a autogenní rezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky PIERCE
- ›
- 2D plazmové řezačky PIERCE RUR 2500 GP HIFOCUS 280 I
2D Plazmová řezačka PIERCE RUR 2500 GP HIFOCUS 280 I
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 6000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2100 mm |
| Maximální výstupní proud | 280 A |
| Počet hlav s plazmovými hořáky | 2 ks |
| Počet hlav s plynovými hořáky | 1 ks |
| Maximální tloušťka řezu plechu (Normální ocel) | 70 mm |
| Celkový příkon | 67 kW |
| Výška stroje | 1700 mm |
| Délka stroje | 1020 mm |
| Šířka stroje | 2840 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| PIERCE CNC CONTROL | |
| CNC řízení | |









































