- UniMachines
- ›
- Plazmové a autogenní rezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky ROEDER
- ›
- 2D plazmové řezačky ROEDER ROMA 3000-1,5 P
2D Plazmová řezačka ROEDER ROMA 3000-1,5 P
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 3000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1500 mm |
| Maximální výstupní proud | 130 A |
| Počet hlav s plazmovými hořáky | 2 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |
| Připojení USB | |


















































