Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Záruka po dobu 3 měsíců |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Na přijetí |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon laseru | 2000 kW |
| Maximální délka obrobků | 2250 mm |
| Maximální šířka dílce | 1500 mm |
| Maximální výška obrobku | 300 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 330 kg |
| Maximální tloušťka řezu plechu (Normální ocel) | 12 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (nerez ocel) | 6 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (hliník) | 3 mm |
| Výška stroje | 2275 mm |
| Délka stroje | 4370 mm |
| Šířka stroje | 2500 mm |
| Hmotnost stroje | 6800 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |
| Připojení USB | |
| Laser s objektivy | |
| CO2 laser plyn | |
| Technická dokumentace | |











































