3D laser MICROSTEP MSF-Pipe-T 6501.200L
| Čistá cena | 1719074 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Město | Jelenia Góra |
| Směrovací číslo | 58-560 |
| kraj | Dolnośląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategorie | Lasery MICROSTEP › |
| Výrobce | MICROSTEP › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2018 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon laseru | 2 kW |
| Maximální délka obrobků | 6000 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 183 m/min |
| Maximální posuv v ose Y | 183 m/min |
| Hmotnost stroje | 0.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Fibre laser | |
| Profil řezací systém | |
















































