- UniMachines
- ›
- Plazmové a autogenní rezačky
- ›
- Autogenní řezačka
- ›
- Autogenní řezačka Soitaab
- ›
- Autogenní řezačka Soitaab Lineacord PCN 50
Autogenní řezačký Soitaab Lineacord PCN 50
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Město | Babberich |
| Směrovací číslo | 6909 DA |
| kraj | Gelderland |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategorie | Plazmové a autogenní rezačky Soitaab › |
| Výrobce | Soitaab › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 15000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 5000 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (Normální ocel) | 75 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (nerez ocel) | 50 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (hliník) | 50 mm |
| Délka pojezdu osy X | 15000 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 10000 m/min |
| Maximální posuv v ose Y | 10000 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 250 m/min |
| Celkový příkon | 70 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |

















































