- UniMachines
- ›
- Ohýbačky
- ›
- Beztrnové ohýbačky trubek
- ›
- Beztrnové ohýbačky trubek AMH BLUE BOY
- ›
- Beztrnové ohýbačky trubek AMH BLUE BOY 153 MSA
Beztrnová ohýbačka trubek AMH BLUE BOY 153 MSA
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Kanada |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Minimální průměr potrubí | 19.1 mm |
| Maximální průměr trubky | 76.2 mm |
| Výška stroje | 1219.2 mm |
| Délka stroje | 762 mm |
| Šířka stroje | 1574.8 mm |
| Hmotnost stroje | 0.725748 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































