- UniMachines
- ›
- Ohýbačky
- ›
- Beztrnové ohýbačky trubek
- ›
- Beztrnové ohýbačky trubek ERCOLINA
- ›
- Beztrnové ohýbačky trubek ERCOLINA TOPBENDER 060
Beztrnová ohýbačka trubek ERCOLINA TOPBENDER 060
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr trubky | 48 mm |
| Maximální tloušťka stěny trubky | 3.5 mm |
| Minimální poloměr ohybu | 10 mm |
| Maximální poloměr ohybu | 380 mm |
| Výška stroje | 900 mm |
| Délka stroje | 600 mm |
| Šířka stroje | 300 mm |
| Hmotnost stroje | 0.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Nožní ovládání | |
| Technická dokumentace | |












































