- UniMachines
- ›
- Ohýbačky
- ›
- Beztrnové ohýbačky trubek
- ›
- Beztrnové ohýbačky trubek WEIPERT
- ›
- Beztrnové ohýbačky trubek WEIPERT RBM
Beztrnová ohýbačka trubek WEIPERT RBM
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Minimální průměr potrubí | 1 mm |
| Maximální průměr trubky | 32 mm |
| Celkový příkon | 0.75 kW |
| Výška stroje | 660 mm |
| Délka stroje | 550 mm |
| Šířka stroje | 1350 mm |
| Hmotnost stroje | 0.185 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































