Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Wisconsin |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Minimální průměr ozubeného kola | 299.7 mm |
| Maximální průměr ozubeného kola | 398.8 mm |
| Průměr stolu | 1000.8 mm |
| Maximální zatížení stolu | 4000.7 kg |
| Minimální počet zubů | 10 ks |
| Maximální počet zubů | 400 ks |
| Maximální úhel broušených zubů | 31 st |
Zařízení | |
|---|---|
| Centrální mazání | |
| Technická dokumentace | |






















































