- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Brusky na ozubení
- ›
- Brusky na ozubení NILES
- ›
- Brusky na ozubení NILES ZSTZ 1250 X 18
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| Rok výroby | 1970 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální modul | 18 mm |
| Minimální modul | 1 mm |
| Maximální průměr ozubeného kola | 1250 mm |
| Maximální délka zubu na ozubeného kola s přímými zuby | 400 mm |
| Hmotnost stroje | 12 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Mechanické | |









































