- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Portálové brusky
- ›
- Portálové brusky FAVRETTO
- ›
- Portálové brusky FAVRETTO RTC 3000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 1970 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Skladové číslo | 98 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 3000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 900 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 1000 mm |
| Počet vertikálních vřeteníků | 2 ks |
| Maximální průměr brusného kotouče | 400 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































