Bruska rovinná CANTALUPPI TI 1000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Maximální výška broušených obrobků (pro nový brusný kotouč) | 400 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 7.5 kW |
| Průměr nového brusného kotouče | 350 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 40 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 127 mm |
| Maximální délka broušení (bez výstupu brusného kotouče) X-osy | 1000 mm |
| Maximální šířka broušení (bez výstupu brusného kotouče), Y-osa | 500 mm |
| Hmotnost stroje | 5.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































