- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Brusky rovinné
- ›
- Brusky rovinné GALLMEYER LIVINGSTON
- ›
- Brusky rovinné GALLMEYER LIVINGSTON 614
Bruska rovinná GALLMEYER LIVINGSTON 614
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Aube |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1400 mm |
| Šířka pracovního stolu | 360 mm |
| Maximální výška broušených obrobků (pro nový brusný kotouč) | 420 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 350 mm |
| Maximální délka broušení (bez výstupu brusného kotouče) X-osy | 1400 mm |
| Maximální šířka broušení (bez výstupu brusného kotouče), Y-osa | 400 mm |
| Výška stroje | 2000 mm |
| Délka stroje | 3600 mm |
| Šířka stroje | 1700 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































