- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Brusky rovinné
- ›
- Brusky rovinné PONAR-ŁÓDŹ
- ›
- Brusky rovinné PONAR-ŁÓDŹ SPG 30X80 E
Bruska rovinná PONAR-ŁÓDŹ SPG 30X80 E
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 800 mm |
| Šířka pracovního stolu | 300 mm |
| Minimální vzdálenost od stolu k ose vřetena | 150 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 400 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 250 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 127 mm |
| Celkový příkon | 7.5 kW |
| Výška stroje | 1980 mm |
| Délka stroje | 3000 mm |
| Šířka stroje | 2850 mm |
| Hmotnost stroje | 2.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |












































