Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 1971 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 400 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 7.5 kW |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1450 1/min |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































