- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Brusky rovinné
- ›
- Brusky rovinné ZIERSCH BALTRUSCH
- ›
- Brusky rovinné ZIERSCH BALTRUSCH FS 40 / 80
Bruska rovinná ZIERSCH BALTRUSCH FS 40 / 80
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 800 mm |
| Šířka pracovního stolu | 400 mm |
| Maximální výška broušených obrobků (pro nový brusný kotouč) | 350 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 8 kW |
| Počet rotačních rychlostech vřetena | 1450 ks |
| Průměr nového brusného kotouče | 400 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 50 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 127 mm |
| Celkový příkon | 13 kW |
| Maximální délka broušení (bez výstupu brusného kotouče) X-osy | 850 mm |
| Maximální šířka broušení (bez výstupu brusného kotouče), Y-osa | 450 mm |
| Minimální délka automatického přístupu brusného kotouče | 0.01 mm |
| Hmotnost stroje | 3.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Rychlý posuv brusného kotouče | |
| Automatický přístup brusného kotouče | |
| Elektromagnetický upínač | |
| Demagnetizační sklíčidla | |
| Chlazený kapalinou | |
| Filtr chladicí kapaliny systém (papír) | |
| Technická dokumentace | |













































