Bruska rovinná Ziersch ZT 510
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Město | Babberich |
| Směrovací číslo | 6909 DA |
| kraj | Gelderland |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategorie | Brusky Ziersch › |
| Výrobce | Ziersch › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 8912 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 600 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1000 kg |
| Celkový příkon | 22 kW |
| Výška stroje | 2800 mm |
| Délka stroje | 4900 mm |
| Šířka stroje | 2500 mm |
| Hmotnost stroje | 7.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |






















































