- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Brusky souřadnicové
- ›
- Brusky souřadnicové STANKOIMPORT
- ›
- Brusky souřadnicové STANKOIMPORT 32 М 83 СФ 10
Bruska souřadnicová STANKOIMPORT 32 М 83 СФ 10
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Rusko |
| kraj | Воронежская область |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 560 mm |
| Šířka pracovního stolu | 320 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 8.5 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 12000 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 96000 1/min |
| Výška stroje | 3160 mm |
| Délka stroje | 1810 mm |
| Šířka stroje | 1590 mm |
| Hmotnost stroje | 4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |




















































