- UniMachines
- ›
- Buchary
- ›
- C rám buchary
- ›
- C rám buchary ZGODA
- ›
- C rám buchary ZGODA Młot kowalski MS-500 sprężarkowy
C rám buchar ZGODA Młot kowalski MS-500 sprężarkowy
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Świętokrzyskie |
| Rok výroby | 1958 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální energie nárazu | 12.2 kJ |
| Vyložení (vzdálenost od sloupce k ose beranu) | 610 mm |
| Maximální zdvih šoupátka | 700 mm |
| Počet dopadů za minutu | 105 1/min |
| Hmotnost jezdce | 500 kg |
| Anvil blok hmotnost | 9000 kg |
| Výkon hlavního motoru | 44 kW |
| Výška stroje | 3300 mm |
| Délka stroje | 3700 mm |
| Šířka stroje | 1600 mm |
| Hmotnost stroje | 18 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Air-steam kovářské kladivo | |










































