- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky ABENE
- ›
- CNC frézky ABENE VHF 360 TI
CNC frézka ABENE VHF 360 TI
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 8624 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1530 mm |
| Šířka pracovního stolu | 450 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 350 kg |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 650 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 475 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |




















































