- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky CORREA
- ›
- CNC frézky CORREA FPM60 (8800901)
CNC frézka CORREA FPM60 (8800901)
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Španělsko |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Záruka 6 měsíců |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
| Skladové číslo | 8800901 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 6000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2500 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 15000 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 30 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 6000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 3800 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 3370 mm |
| Výška stroje | 6180 mm |
| Délka stroje | 15300 mm |
| Šířka stroje | 6550 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC-426 | |
| Technická dokumentace | |


-s.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)
-8-s.jpg)







































