CNC frézka DECKEL FP 3 A
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 700 mm |
| Šířka pracovního stolu | 460 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 4 kW |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 3150 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka stroje | 3000 mm |
| Šířka stroje | 2500 mm |
| Hmotnost stroje | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| DECKEL CONTROL 3 | |
| Chlazený kapalinou | |
| Technická dokumentace | |













































