CNC frézka EMCO VMC 300
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 15758 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 850 mm |
| Šířka pracovního stolu | 350 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 420 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 330 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Celkový příkon | 15 kW |
| Výška stroje | 2450 mm |
| Délka stroje | 2300 mm |
| Šířka stroje | 2400 mm |
| Hmotnost stroje | 3.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik 810 M | |
| Technická dokumentace | |




















































