CNC frézka EMCO VMC 300
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 15721 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 850 mm |
| Šířka pracovního stolu | 325 mm |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 5000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 420 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 330 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Celkový příkon | 15 kW |
| Výška stroje | 2450 mm |
| Délka stroje | 2500 mm |
| Šířka stroje | 2300 mm |
| Hmotnost stroje | 2.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik 810 M | |
| Elektronické kolečko pro manuální provoz | |




















































