- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky FIAS
- ›
- CNC frézky FIAS BERICO AF 2000x800
CNC frézka FIAS BERICO AF 2000x800
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 2000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 800 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 4000 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 11 kW |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 30 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1700 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 980 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Hmotnost stroje | 9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| NUM 720 | |
| Elektronické kolečko pro manuální provoz | |












































