CNC frézka FIL FBT 250 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Milano |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 3000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 800 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 4000 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 15 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 4 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 10 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 2500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Hmotnost stroje | 14 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FIDIA 12 | |











































