- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky HEDELIUS
- ›
- CNC frézky HEDELIUS Tiltenta T7-4200
CNC frézka HEDELIUS Tiltenta T7-4200
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 4680 mm |
| Šířka pracovního stolu | 750 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 3500 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 29 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 5 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 4200 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 750 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 800 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 40000 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 40000 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 40000 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| Otočný pracovní stůl | |
| Otočný stůl CNC - synchronní osa | |
| Chlazený kapalinou | |















































