- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky HERMLE
- ›
- CNC frézky HERMLE UWF 802 M
CNC frézka HERMLE UWF 802 M
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 650 mm |
| Šířka pracovního stolu | 395 mm |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 71 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 3550 1/min |
| Travel délka pinoly | 75 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 430 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Výška stroje | 1900 mm |
| Délka stroje | 2000 mm |
| Šířka stroje | 1400 mm |
| Hmotnost stroje | 1.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HERMLE UWF 802 M | |














































