- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky HURON
- ›
- CNC frézky HURON MU 6 BASIC
CNC frézka HURON MU 6 BASIC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Loire |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 2000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 550 mm |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 20 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2066 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 750 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 700 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HURON NUM BASIC | |
| Univerzální otočná hlava (horizontální, vertikální) | |
| CE prohlášení | |
















































