- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky HWACHEON
- ›
- CNC frézky HWACHEON VESTA 1050B 8K
CNC frézka HWACHEON VESTA 1050B 8K
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2013 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 600 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1150 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1000 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 18.5 kW |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 600 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 600 mm |
| Hmotnost stroje | 7200 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC Series Oi-MD | |
| Chlazený kapalinou | |

















































